Yaşam

‘Aile’ Yeni Bölüm 2. Tanıtım Yayınlandı

Show TV’de ekrana gelen Ay İmal’ın başrol oynadığı ‘Aile’de bu hafta heyecanın dozu artıyor. Serhat Koruzade’nin ölümünün ardından Soykanlar günlerce bela beklerken Devin ve Aslan’ın ortasında neler olacağı merakla bekleniyor. 

Ailenin ikinci heyecanlı tanıtımında Yağmur’un çiftlik evine gelmesine Hülya sert tepki verirken Devin, kardeşini korumak için Hülya ile bir kez daha karşı karşıya gelir. Aslan ve İbo’nun ortasında gerilim tırmanırken, Cihan’ın da tüm olaylara ve Aslan’la yaptığı konuşmalara dahil olması dikkat çekiyor. Devin’in bağırmasının nedeni akıllarda soru işareti oluştururken Aslan, Devin’e “Yarattığım canavara bakıyorum!” Sözleri yeni bölümle ilgili merakı artırıyor.

orijinal senaryo Hakan Bonomotarafından yazılmıştır Ahmet Katıksızyönetmen koltuğuna oturan, Kıvanç TatlıtuğVe serenay sarıkayaoynadığı ‘Aile’Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Utebay, Yusra Geyik, Mert Denizmen, Ecem Simge Yurdatapanusta oyuncularla Levent Ülgen, Emel GöksuVe Nur Sürereşlik eder.

‘Aile’ yeni bölümüyle Salı 20.00’de Show TV’de!

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

kusadasi-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu