Haber

Ankara Büyükşehir Belediyesi polis personeline asalet verdi

AnkaraBüyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş asalet almaya hak kazanan polis memurları için düzenlenen yemin törenine katıldı. Yavaş, “İnşallah asaletini alan 206 ve diğer 120 arkadaşımızla birlikte Ankara halkına çok daha güzel hizmet edeceğiz.” dedi.

Ankara Büyükşehir BelediyesiAsalet almaya hak kazanan personel için Emniyet Müdürlüğü’nde yemin töreni düzenlendi.

Atatürk 206 yeni personel alımına kapandı SporAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı, Salonda düzenlenen yemin törenine katıldı Mansur Yavaş

ANKARA HALKINA DAHA İYİ HİZMET VERECEĞİZ”

Asalet almaya hak kazanan çalışanları tebrik ederek konuşmasına başlayan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, “Bugün asaletini alacak ve tam anlamıyla meslektaşımız olacak görevliler olarak bir yıl boyunca yan yana geldik. Bugün önemli bir tören var. Aileleri de burada, elbette çocuklarıyla gurur duyuyorlar.”

“VATANDAŞLA EN ÇOK YÜZ YÜZEYE OLAN SİZSİNİZ”

Ankara Büyükşehir Belediyesi birimlerinde en fazla vatandaş ve polis çalışanının bulunduğunu belirten Yavaş, konuşmasını şu sözlerle tamamladı:

“Belediyemizin birimleri arasında vatandaşla en çok yüz yüze olan sizlersiniz. Bugünkü törenin hem ailenize hem de kendinize hayırlı olmasını, herhangi bir kaza, sıkıntı yaşamadan görevlerinizi tamamlamanızı diliyorum. veya emekli olana kadar olaylar.”

Kaynak: ANKA / Siyaset

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu