Ekonomi

AYEDAŞ Anadolu Yakası’nı Bakım ve Yatırımlarıyla Aydınlattı

Sektöre öncü teknolojileri ve insan odaklı çalışma anlayışıyla hareket eden AYEDAŞ, kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2022 yılının birinci 9 ayında bakım, tamirat ve yatırım hizmetlerini sürat kesmeden sürdürdü.

Elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlar ile gerçekleştiren AYEDAŞ, yılın birinci 9 ayında müşteri ve tahlil odaklı yaklaşımı sayesinde başarılı çalışmalara imza attı.

AYEDAŞ, hizmet verdiği 8.041 trafo ve 34.212 kilometre sınır uzunluğunda yaklaşan kış şartlarında da sürdürülebilir ve kesintisiz güç sağlanabilmesi hedefiyle bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü.

Daha aydınlık bir kent için Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar’da 29.999 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren AYEDAŞ takımları, tekrar ismi geçen ilçelerde 2.262 pano ile 74 trafo ve 2.479 dağıtım merkezinin bakımını tamamladı. Ayrıyeten kentte 12 Km’lik sınırın bakımını gerçekleştirdi.

Söz konusu bakım, tamirat ve yatırım sayıları ile AYEDAŞ 2022 yılının birinci 9 ayında koymuş olduğu amaçları muvaffakiyetle gerçekleştirdi.

AYEDAŞ, kesimin değişen dinamiklerine odaklanarak faaliyetlerini insan, tahlil ve inovasyon odağında sürdürmeye devam ediyor. Hizmet bölgesindeki müşterilerine daha âlâ hizmet vermek gayesiyle 2022 yılının birinci 9 ayında da güç nakil çizgisi şebeke güçlendirme ve yenileme, iletken yenileme, havai çizgilerin izolasyonu, münferit ağaç budama ve trafo binaları etrafı düzenleme üzere kırktan fazla süreci bakım faaliyetleri çerçevesinde tamamladı.

Müşteri odaklı yaklaşımla 7/24 hizmet sunan AYEDAŞ, ayedas, Ayedaş 186 Taşınabilir Uygulaması ve 186 numaralı Müşteri Hattı’ndan tüm müşterilerinin soru ve problemlerini dinleyerek tahlil bulmaya devam ediyor.

Enerjisa Dağıtım Şirketleri’nin Başşehir EDAŞ ve Toroslar EDAŞ ile birlikte elektrik dağıtımındaki 3 şirketinden biri olan Ayedaş’ın İstanbul Anadolu Yakası’nda bakım ve yatırım çalışmaları sürat kesmeden sürecek.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu