Ekonomi

Bitcoin platformu 21bitcoin 2,1 milyon Euro tutarında fon topladı

FIOR Digital GmbH tarafından geliştirilen yenilikçi yazılım bitcoin 21bitcoin platformu, Volksbank Raiffeisenbank Bayern Mitte eG’den 2,1 milyon Euro tutarında önemli bir finansman sağladı. Fon, platformun pazardaki varlığını artıracak, ekibin büyümesini kolaylaştıracak ve ürün çeşitlendirmesine yardımcı olacak.

21bitcoin, yeni bir Avrupalı ​​kullanıcı dalgasını platforma çeken bir özellik olan Bitcoin işlemlerini basitleştiriyor. Platformun gelişen finansal hizmetler endüstrisindeki rolünü kabul eden bankanın müdürü Andreas Streb ve başkan Richard Riedmaier, 21bitcoin’in katkılarına övgüde bulundu.

Platformun geçen yılki performansı, Avrupa’nın finans dünyasında artan öneminin altını çiziyor. Kullanıcılar arasında artan popülaritesinin bir yansıması olarak %2.832 oranında önemli bir gelir artışı kaydetti.

İleriye baktığımızda 21bitcoin yakın gelecek için stratejik hedefler belirledi. Bunlardan biri, AB genelinde kripto para birimi düzenlemelerini standartlaştıracak MiCAR lisansının satın alınmasıdır. Bu satın almanın 2024’ün sonlarında gerçekleşmesi planlanıyor ve platformun genişlemesinde ve değişen finansal hizmetler ortamındaki etkisinde bir başka adıma işaret ediyor.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu