Haber

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na vefat eden kardeşi için başsağlığı mesajları

Bazı bakanlar ile politikler CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun vefat eden kardeşi için başsağlığı mesajı yayımladı.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun, İzmit’teki evinde kalp yetmezliği nedeniyle vefat eden 68 yaşındaki kardeşi Celal Kılıçdaroğlu için taziye mesajı yayımlayan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Kurum ise “Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu’na Cenabı Hakk’tan rahmet, başta Sayın Kılıçdaroğlu olmak üzere kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyorum. Yeri cennet olsun.” ifadelerini kullandı.

Sağlık Bakanı Koca ise “CHP Genel Lideri Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu hayata veda etti. Kendisine Allah’tan rahmet, başta Sayın Kılıçdaroğlu olmak üzere bütün ailesine başsağlığı diliyorum. Yeri cennet olsun.” paylaşımını yaptı.

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, “CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu’na Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum.” bildirisini paylaştı.

AK Parti Genel Lider Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik de iletisinde, “CHP Genel Lideri Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu’nun vefatını kederle öğrendik. Merhuma Allah’tan rahmet, Sayın Kılıçdaroğlu ve ailesine başsağlığı diliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ise “CHP Genel Lideri Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu’na Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Mevla geride bıraktıklarına sabırlar versin. Yeri cennet olsun.” paylaşımında bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu