Haber

Gemlik Belediyesi’nden yol yapımı saldırısı

Gemlik Belediyesi ilçe genelinde sıcak asfalt ve parke taşı çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Gemlik Belediyesi, Hamidiye Mahallesi Kesik, Orkide Sokak, Umurbey Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi ve Hisartepe Mahallesi no. 241/1 caddesi, vatandaşların konutlarına giderken yaşadığı mağduriyeti ortadan kaldırıyor ve ulaşım kalitesini artırıyor.

Gemlik Belediyesi’nin ilçe genelinde yürüttüğü yol yapım çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulunan Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, “Gemlik Belediyesi olarak yaptığımız yol yapım çalışmalarıyla ilçemizde ulaşım kalitemizi artırıyoruz. Bu yıl 70 bin metrekare parke taşı ve 10 bin ton sıcak asfalt döküm işi yapacağız. Yaklaşık bir ayda ilçemizin sekiz ayrı noktasında yol yapım çalışmasını gerçekleştirdik. Oluşturduğumuz program çerçevesinde bu çalışmalarımıza devam ederek vatandaşlarımızın ulaşım mağduriyetini gidereceğiz” dedi.

Kumsal Sokak’ta devam eden çalışmalar hakkında da bilgi veren Önder Sertaslan, Gemlik’te ilk kez hayata geçirilen Kumsal Sokak’ta çalışma gerçekleştirdiklerini belirtti. Begonit taşları ile yapılan yolun Gemlik’e çok yakışacağını vurgulayan Aydın, aydınlatma çalışmalarıyla yeni bir görünüme kavuşacağının altını çizdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

resadiyehaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu