Haber

Hatay’da Milletvekili seçilemeyen Gökhan Zan Yaptığı Açıklamayla Gönülleri Fethetti

ÂLÂ Partisi’nin Hatay 2. milletvekili adayı Gökhan Zan, Türkiye’nin 14 Mayıs’ta sandık başına gittiği ve milletvekili seçimleri için oy kullandığı gün bu heyecanı yaşadı. Demokrasiye olan saygısını seçimlere ait paylaşımlarla dile getiren Gökhan Zan’ın paylaşımı alkışlandı.

Hatay’da yaşanan deprem felaketinin ardından ÂLÂ Parti listelerinden milletvekili adayı olan Gökhan Zan, halkının sesi olabilmek adına seçilemedi.

Hatay’da yapılan milletvekili seçimlerinde AK Parti 4, CHP 4, MHP 1, TİP 1 ve İYİ Parti 1 milletvekili çıkarmayı başardı.

İYİ Parti’nin 2. sıra milletvekili adayı olan Gökhan Zan bu nedenle milletvekili seçilemedi.

Gökhan Zan’ın paylaşımı böyle oldu?

Sevgili arkadaşlar; Tüm bu süreçte verdiğiniz olağanüstü destek için çok teşekkür ederiz. Elimizden gelenin en iyisini yaptık. Seçilemedim… Öncelikle milletvekillerimizi tebrik eder, başarılar dilerim. Bu süreçte 11 milletvekili tek vücut olup Hatay’ı yeniden inşa eder… Kurbanlarımızın… Ölenlerimizin… Yetimlerimizin… Kayıplarımızın… Terkedilmelerimizin sesi ve sözcüsü. ölüler… Haftalarca bir parça bez için yalvarma sebebimiz. Eminim ki Gazi Meclis’te sesi güçlü ve gür olan herkes Mustafa Kemal Atatürk’ün emanetine sahip çıkacak ve herkesten hesap soracaktır. Genel Liderimiz

Meral Akşener’e teşekkürler ve saygılar…

Kim bana inanıp yanımda durup oy verirse oy vermeyen herkesin KARDEŞİ olmaya devam edeceğim… Bu süreçte çok güzel dostluklar kurduk, büyük bir aile olduk.

Elbette Cumhuriyetimizin, Demokrasimizin ve Adaletimizin bedelleri için çabalamaya DEVAM EDİN!

HEPİNİZE SEVGİLERİM… HELAL HAKLARINIZ…

Yansımalarda Hataylılar Gökhan Zan’ı emeklerinden dolayı tebrik etti?

?

?

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu