Yaşam

Her İnsan Hayat Sayfasında Bir Kalemdir

Habibe Korkut’un yazdığı “Her İnsan Hayat Sayfasında Bir Kalemdir” kitabı Safa Yayın Dağıtım tarafından yayımlandı. Kitabın tanıtımından:

Hayatı bize verilmiş saf bir sayfa, insanı ise hayatı yazma misyonu taşıyan bir kalem olarak düşünüyorum. Evet bence her insan bir kalemdir. Muhtemelen bu durumun farkındayız, tahmin etmiyoruz ama hepimiz hayat sayfasına bir şeyler yazıp çiziyoruz. Kimisi kendi hayatını yazıp kendi rotasını çizerken, kimisi de ne yazık ki başkalarının sayfalarına karalamakla meşgul!

Doğduğumuz andan itibaren hayat kitabı önümüzde açılır. Normaldir, bizden önce defterde bazı şeyler yeniden yazılmıştı. Annemiz, babamız, yaşımız, cinsiyetimiz, memleketimiz, bazı genetik özelliklerimiz gibi otomatik olarak yazılı bulduğunuz alanlar vardır. Ancak defterin diğer kısımları yazmamız için bize ayrılmıştır. O sayfaları doldurmak bizim görevimiz.

Çalışmamız farklı konularda bölüm bölüm yazılmış bir deneme kitabıdır. Yazılarımız okuyucuyu sıkmamak adına kısa ve öz olarak yazılmıştır. Kitabı okurken sanki kitapla sohbet ediyormuş gibi hissedebiliyorsunuz. Sıcak ve samimi bir üslupla yazdığımız bu çalışmamızda size doğru gelecek cümleleri bulabilir, konulara farklı bir bakış açısıyla bakabilirsiniz. Okuyucularımıza keyifli okumalar dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu