Haber

MHP lideri Devlet Bahçeli Karaman’da konuşuyor

ensonhaber.com

Türkiye’nin kaderini belirleyecek olan 14 Mayıs seçimlerine çok az bir süre kaldı.

Siyasi partiler de zamanla yarışarak seçim çalışmalarına hız verdiler.

Bu partilerden biri de Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) idi.

Karaman’da vatandaşlara seslendi

MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli, partisinin Çorum’da düzenlediği “Aziz Milletim 14 Mayıs’ta Sıra Sizde”temalı program hakkında konuştu.

Gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Bahçeli, seçimlerin değerine değindi.

Devlet Bahçeli’nin konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

Kıymetli hemşehrilerim, kıymetli meslektaşlarım, hepinizi en iyi dileklerimle ve saygıyla selamlıyorum. Toplantımıza katılan Karamanlı kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum. Seçimlerin demokrasimizin geleceği için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Seçimlerin sağduyu ile gerçekleşmesini diliyorum.

Zillet cephesini yerle bir etme sırası sizde. Tarafımız belli. Mevlâmız Allah, yardımcımız Türk milletidir. Manevi kucaklaşmanın adı Cumhur İttifakıdır.

Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin uzlaşmacı niteliği, bağımsız ve tarafsız yargı sayesinde Türkiye’nin önü tıkanmayacak. Geleceğin gücü Türkiye’dir. Hesap pazar günü sandıkta görülecek.

Güveninize layık olacağız. Bugün suçlular CHP ile iş birliği içinde. FETÖ Kılıçdaroğlu’na karşı siper, PKK yandaşıdır. Türkiye’nin yanında yer alamazlar, onu sömürge haline getiremezler. Geri adım atarsak, kibirliyiz. Terör örgütleri, Türkiye düşmanlarının alayı bir anda Türkiye’nin önüne geçiyor. FETÖ oyunlarını hızlandırıyorlar.

Kılıçdaroğlu ve ittifakı bir milli güvenlik sorunudur. Kılıçdaroğlu’nun geleceğe ışık tutan bir projesi yok. 15 Temmuz rövanşı istiyorlar. Bağımsızlığımızdan taviz vermeyeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu