Yaşam

Murat Beşer’le Yüz Yüze’nin konuğu müziğin yaşayan tarihi Cahit Berkay!

Moderatörlüğünü müzik yazarı Murat Beşer’in yaptığı, her ay yeni isimlerin sanatseverlerle buluştuğu “Yüz Yüze” söyleşilerinin konuğu Cahit Berkay.

 

Müziğin usta ismi Cahit Berkay, 5 Şubat Pazar günü Yapı Kredi bomontiada The Populist’te müzikseverlerle buluşmaya geliyor.

 

Popülist’in merakla beklenen sanat etkinliği Yüz Yüze, sanatıyla geniş kitlelerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Başarılı müzik yazarı Murat Beşer’in şubat ayı konuğu, Anadolu Rock’ın efsane grubu Moğolların kurucusu ve en değerlilerinden Al Yazmalım başta olmak üzere birçok kült filmin müziklerine hayat veren usta müzik insanı Cahit Berkay. sinema tarihimizin yapımları.

Anadolu Rock tarihinin mihenk taşı olarak bilinen Berkay, 5 Şubat Pazar günü 17:00-18:30 saatleri arasında Yapı Kredi bomontiada The Populist’te sahne alacak. Dahil olan herkesi keyifli bir müzik yolculuğuna çıkarmaya hazırlanan Cahit Berkay, merak edilenleri konuklarla paylaşacak. Müziğin duayen ismi Cahit Berkay ile yüz yüze sohbette hemen yerinizi ayırın.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu