Dünya

Zorlu PSM 11. Sezonun İlk Konseri: Menekşe ve Ötesi Senfoni

Zorlu PSM, 11. dönemine, ikonik müzikleri ve konserleriyle Türkiye müzik tarihine damga vuran, rock müziğin en değerli temsilcilerinden Mor ve Ötesi’nin Senfonik konseriyle merhaba diyor. Şef Orçun Orçunsel yönetimindeki Avrasya Filarmoni Orkestrası, 21 Eylül akşamı Güçlü PSM’de vereceği konserde Mor ve Ötesi’ye eşlik edecek! 

Zorlu Gösteri Sanatları Merkezi, Dünyanı değiştir 11. dönemine sloganıyla başlıyor. Yirmi yıldır yurt içi ve yurt dışında yüzlerce canlı performansa imza atan, kült albümler ve sayısız single yayınlayan Türkiye’nin önde gelen rock gruplarından biri. mor ve ötesi Güçlü PSM’nin 11. döneminin ilk konserini senfoni orkestrasıyla gerçekleştirecek. ‘Daha Mutlu Olamıyorum’, ‘Bir Sorunum Var’, ‘Cambaz’, ‘Oyunbozan’ başta olmak üzere setin tüm efsane şarkılarına Şef Orçun Orçunselyönetim altında Avrasya Filarmoni OrkestrasıEşlik etmek.

mor ve ötesi  Senfonik Şiddetli PSM 21 Eylül akşamı Turkcell Sahnesinde! Konser biletleri passo.com.tr’de satışta!

 

Zorlu Performans Sanatları Merkezi

Zorlu Performans Sanatları Merkezi 10. yılını kutluyor! İlham verici sanat deneyimleri yaratarak ve 10 yıldır dünya sanatına ev sahipliği yaparak, daha fazla insanın sanatı keşfetmesine ve sanat aracılığıyla dönüşmesine ilham veriyor! Ulusal ve uluslararası kültürel işbirlikleri, seçkin kurum ve sanatçılarla işbirlikleri yaparak sanatseverler ve yeni sanat izleyicileri için özgür, yaratıcı, dönüştürücü ve gelişen bir sahne yaratıyor. Hayal güçlerini geliştirmeleri için yaratıcı fırsatlar sunuyor, bugünün ve yarının sanatçılarını destekliyor! Onuncu sezonunda “Biz onları seviyoruz” 10 yıllık tarihinde ağırladığı tüm sanatçıları mottosuyla kutlayan Violent PSM, sanata gönül veren yaklaşık 150 çalışanıyla yenilenmeye ve sürprizler sunmaya devam ediyor. Bugüne kadar 5 milyondan fazla sanatseveri ağırlayan Güçlü PSM, Türkiye’deki kültür ve sanat etkinliklerinin yaklaşık yüzde 15’ini gerçekleştiriyor. Dünyaca ünlü müzikallerden dünya çapında müzisyenlere, büyük prodüksiyon tiyatrolarından tek kişilik gösterilere kadar kaliteli kültür ve sanat etkinliklerini dünya standartlarında ekipmanlarla buluşturan güçlü PSM, küresel bir sahne olma vizyonuyla hareket ediyor. . Yenilikçi, dinamik, güncel, güvenli, eğlenceli, çok sesli, kapsayıcı, tartışmacı ve sıra dışı yapısıyla bir gösteri sanatları merkezi olmanın ötesine geçerek kültür sanat sektörünün gelişimine katkı sağlıyor. Strong PSM, 7 farklı lokasyonda benzersiz bir kültürel ve sanatsal deneyim sunuyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu