Teknoloji

Google’ın katlanabilir telefonu Pixel Fold’un sızdırılan yeni görselleri önemli ipuçları veriyor

Google I/O etkinliğine iki haftadan az bir süre kala Pixel sızıntıları hızla ortaya çıkmaya devam ediyor. The Verge aracılığıyla bildirildiği üzere, sızıntı kaynağı Evan Blass Pixel Fold’un iki adet 4K görüntüsü paylaştı. Görülecek yerler neredeyse kesinlikle Google’dan alınmış gibi görünüyor ve bu nedenle cihazla ilgili şimdiye kadarki en iyi görüşümüzü sunuyor.

Ne yazık ki Blass, katlanabilir cihazın ana ekranının bir görüntüsünü yayınlamadı, bu nedenle bu görüntüleri, en azından şimdilik, sızıntı kaynağı Kuba Wojciechowski’nin 21 Nisan’da yayınladığını söylediği, sızıntı kaynağı Kuba Wojciechowski’nin görüntüsüyle karşılaştıramıyoruz. Piksel Katlama. Ayrıca, Fold’un arka kapağının görüntüsü, kamera çıkıntısının ne kadar belirgin olduğu hakkında hiçbir fikir vermiyor. Ancak önceki sızıntılarda görülenden daha şık bir cihaz gösteriyorlar.

Pixel Fold’un bu yıl 1.700 $ fiyat etiketi ile satışa çıkacağı bildiriliyor.Yakın tarihli bir CNBC raporuna göre, cihaz 7.6 inç katlanabilir ekran ve 5.8 inçlik harici ekrana sahip olacak. Ayrıca bugüne kadar tüm katlanabilir cihazların ortasında “ en dayanıklı menteşe sahip olacağı da söylenmektedir. Blass’ın paylaştığı sahneler de bu iddiayı destekler gibi görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu