Teknoloji

Instagram, Takip İsteğinin yanı sıra ‘Neden’ Belirtmenizi Sağlayan Özelliği Test Ediyor (Şimdi CV’nizi de Göndereceğiz)

Instagram’daBir yandan yabancılardan gelen istekleri takip edin, “ Bu kimdi şimdi?“ve öte yandan gereksiz” Bilmem gereken biri mi? ” onu ikilemde bırakıyor. Geçmişte birçok Instagram özelliğinin habercisi olmuştu Alessandro PaluzziPaylaşımda kullanıcıları bu konuda rahatlatacak bir özelliğin geleceği belirtiliyor.

Söz konusu özelliğin çok benzer bir versiyonu zaten LinkedIn’de . Bu özellik sayesinde kullanıcılar birbirlerine iletişim isteği (LinkedIn’in ‘takipçi’ mantığı) gönderirken aynı zamanda ilişki isteğinin amacını içeren bir not da gönderebilirler.

Artık Instagram’a da gelecek gibi görünüyor.

Alessandro Paluzzi

Henüz şirketten resmi bir açıklama gelmese de Alessandro’nun yaptığı paylaşım, özelliğin nasıl görüneceğine dair fikir edinmemizi sağlıyor. ekran görüntüsüBaktığımızda süreç şu şekilde görünüyor: Önce takip isteğimizi gönderiyoruz ardından not kısmı çıkıyor.

Eğer buradaysa Takip talebimizin yanı sıra, takip nedenibizim gönderimimizaranıyor .Bu Diğer kişinin kim olduğumuzu anlamasına yardımcı olacaktır. Söylendi. Ancak metin kutusu görünmüyor ve şöyle diyor: “… “…seç” demek yerine “…seçin” denildi. Yani hazır cevaplar da olacak gibi görünüyor.

Sosyal medyada” Keşke CV gönderseydik. Cevabını yorumlar kısmında verdiğimiz bu özellikle ilgili görüşlerinizi bekliyoruz. Son zamanlarda yeni özellikler üzerinde çokça çalışılan uygulamada görmek istediğiniz özellikleri paylaşmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu